ВВС: У Європарламенті з’явився проект резолюції по Україні

У Європейському парламенті зареєстрований проект резолюції “Про результати Вільнюського саміту і майбутнє Східного партнерства, зокрема щодо України”.

У документі ідеться, зокрема, про створення нової посередницької місії ЄС на найвищому рівні, яка би “допомогла у проведенні круглого столу між урядом, демократичною опозицією і цивільним суспільством і забезпечила мирне вирішення нинішньої кризи”

Автори проекту висловити солідарність з українськими мітингувальниками.

“Європарламент рішуче засуджує використання грубої сили проти мирних демонстрацій і підкреслює необхідність швидкого, ефективного та незалежного розслідування і покарання осіб, визнаних винними; закликає до негайного і безумовного звільнення мирних демонстрантів, заарештованих в останні дні”, – йдеться в проекті резолюції.

Підтримана в ньому і фінансова допомога Україні з боку МВФ та ЄБРР – “для здійсненні реформ, пов’язаних з підписанням Угоди про асоціацію”

Голосувати за резолюцію планують у четверг.

Джерело ВВС

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут