Як приймали ганебну постанову про відмову від Євроасоціації

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” отримав копію протоколу засідання Азарова і компанії 21-го листопада.

Спочатку ми спитали про стенограму “засідання національної ганьби“. Виявилося, що подивитися на неї “нізя“:

Северину-28_11_2013-1Северину-28_11_2013-2Северину-28_11_2013-3

З тим, що “нізя“, можна сперечатися: щоб там не було написано у законі про Кабмін, а відповідно до п.4 ст.13 Закону України “Про доступ до публічної інформації”: “усі розпорядники інформації нзалежно від нормативно-правового акта, на підставі якого вони діють, при вирішенні питань щодо доступу до інформації мають керуватися цим Законом“. Але йти до суду, як розумієте, трохи не час, тому ми перепитали вже не про стенограму, а про протокол засідання азаровців, який нам і було надано:

Северину-28_11_2013-3 Северину-05_12-1

З 15-ти сторінок документу зміні стратегічного курсу розвитку держави (на що уряд, ясна річ, не має жодного права) присвячено один абзац на 11-й сторінці, яку і подаємо до вашої уваги (а саме питання було включено до порядку денного безпосередньо на початку засідання):

Северину-05_12-12

Симптоматично також, що фактично урядовці затвердили невідомо що, доручивши Мінпромполітики “доопрацювати” вже затверджене рішення з урахуванням невідомо яких пропозицій Клюєва та Лукаш.  Отака “національна безпека“… А далі, як той казав, додумайте самі.

More in Влада, Моніторинг, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Право, Протест, Свобода інформації, Уряд
Тринадцятий <> об’єднає довкола джазу Харків, Львів, Київ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Люблін, Санок, Глівіце, Перемишль та батьківщину Богдана-Ігоря Антонича село Новицю.

Для середовища фестивалю принциповим є відстоювання громадянських свобод. Тому в ситуації, що склалася в Україні фестиваль висловлює солідарність з Євромайданом.

Close