Заява Посольства США в Україні стосовно нещодавніх нападів на журналістів та активістів

25 грудня 2013 р.

Посольство США з жахом сприйняло новини про побиття журналістки Тетяни Чорновол. Ми засуджуємо цей напад і закликаємо до його негайного розслідування, яке, на відміну від розслідування попередніх подібних інцидентів, мусить привести винних до повної відповідальності згідно із законодавством України. Ми висловлюємо заклопотаність у зв’язку з дуже схожими подіями протягом останніх кількох тижнів, спрямованими проти фізичних осіб, їхнього майна і політичної діяльності, очевидно, з метою залякування чи покарання тих, хто пов’язаний із протестами на Євромайдані.

Це неприйнятні порушення громадянських свобод, яким не має бути місця в сучасному демократичному суспільстві. Ми закликаємо уряд України запобігти будь-яким подальшим подібним інцидентам, провести чесні і прозорі розслідування всіх нападів, які вже відбулися, забезпечуючи реальні результати, що приведуть до відповідальності не лише виконавців, але й особливо тих, хто ці жорстокі розправи замовив.

Джерело

3 Comments on "Заява Посольства США в Україні стосовно нещодавніх нападів на журналістів та активістів"

Comments are closed.

More in Новини
В ОБСЄ засудили напад на Тетяну Чорновол

Представник ОБСЄ з питань свободи слова Дунья Міятович висловила глибоке занепокоєння безпекою журналістів в Україні після нападу на Тетяну Чорновол.

Close