Леся Оробець оприлюднила план влади з нищення протестної активності

План нищення протестної активності. Отримала від достовірного джерела документ реагування влади на мирні протестні заходи. Якщо аналізувати рівень заходів, то це розробка або СБУ, або РНБОУ. Зважаючи на дати в документі, він створювався ще до Нового року. Не можу 100% гарантувати його достовірність, але такі пункти як видворення представників іноземних держав, інформаційна кампанія по дискредитації протестних акцій, офіційні попередження релігійним організаціям (виділила жовтим) вже втілюються в життя і ми всі цьому свідки. Викладаю не для сіяння паніки, а для розуміння – назад дороги немає. Влада, якщо вірити цьому документу, готувалася до повномасштабної реакції задовго до подій на Грушевського і планомірно працює над її втіленням зараз. Тож мусимо бути міцними як ніколи.

https://docs.google.com/file/d/0Bzi_GPQY-bxubG82aGpKaXlUazg/view?sle=true

Ще один документ із цієї серії. Тут також присутні вже втіленні пункти: демарші посольствам, які підтримали протести, їх пікетування, створення організацій для протидії протестам, тиск на релігійні організації (також виділила жовтим). Думаю, саме в таких документах і є перелік реальних пропозицій влади на “переговорах”.

https://docs.google.com/file/d/0Bzi_GPQY-bxuTF8zb2FJQXo2TlU/view?sle=true

More in Влада, Кримінал, Національна безпека, Новини, Протест
Застосування сили до мирних акцій протесту не підтримують по всій України – опитування

більшість населення (45%) готово терпіти певні матеріальні труднощі заради особистої свободи та гарантій дотримання всіх громадянських прав, а 25% готові...

Close