Муфтій Саїд-хазрат Ісмагілов: Ігноруйте інформаційну війну проти Майдану

Муфтій Духовного управління мусульман України Муфтій Духовного управління мусульман України ” Умма” Саїд Ісмагілов та канцлер Донецько -Харківського екзархату УГКЦ о.Василь Пантелюк на донецькому Євромайдані

На сьогодні інформаційну війну довкола Євромайдана можна охарактеризувати так: ми постійно пояснюємо, що стоїмо не за політиків , не за опозиційні партії і навіть не за Євросоюз . А нам наполегливо ” втирають ” , що опозиційні лідери – ” ніякі ” , Євросоюзу ми не потрібні , а “покращення” скоро з’явиться за нами в погонах або в цивільному , але з “корочкою” і з яким-небудь папірцем до суду. Тому що ” почуло кожного” , а багатьох навіть відстежило , сфоткало , або зняло на камеру.
І скільки ми не говоримо , що ми не за дядька ( дядьків і тітку ) тут стоїмо , а за себе і один за одного , за свої права і свободи , проти корупції , насильства і зубожіння широких верств громадян при казковому збагаченні особливо “обраних” , нас не чують , або роблять вигляд, що не чують.

Я думаю – друге. Нам навіюють , що ми ” відпрацьовуємо ” за якихось лідерів і не здатні бути самостійною силою. Не піддівайтесь навіюванню . І навіть якщо всі опозиційні лідери раптом поб’ються , подадуть один на одного до суду , обіллються фекаліями і почнуть носитися з факелами , щось десь підпалюючи , волаючи і безпричинно сміючись , ми просто скажемо: ” Опозиціонер збожеволів. Яка прикрість! ” .
Зімкнемо свої ряди і продовжимо нашу боротьбу за справедливість , законність , наші права і свободи . Тому що ми вже стали громадянським співтовариством , і тепер нехай політики всіх кольорів і мастей почешуть потилиці і , нарешті , усвідомлюють , що це не вони потрібні нам – українському народу , а ми їм потрібні. Без нас вони – ніхто і ніщо . Тепер ми будемо повертати їх на землю , якщо вони раптом відчують себе небожителями .

Дорогі українці , ігноруйте інформаційне розтління , яке хоче нас розчарувати і розсварити , хоче нас знову повернути в стан сірої безвольною біомаси. Ми вільні , сильні і щасливі. У нас є віра і власну гідність . Ми – унікальні і доброчесні . Ми – переможемо!

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саїд-хазрат Ісмагілов вважає, що українцям варто ігнорувати інформаційну війну проти Майдану

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Муфтій Саїд-хазрат Ісмагілов: Ігноруйте інформаційну війну проти Майдану"

Comments are closed.