Оксана Коваленко: До мене знову приходила ДПС…

Ну що ж, до мене знову приходили ДАІшники. Перший раз вони прийшли, коли мене не було вдома, поспілкувалися тоді з батьком і записочку мені лишили.. друге – тільки що. ПОВІСТКИ ж все ще не було.

Як же ж вони стараються, бєдняги. Вихідний день, а вони на ногах. Приходили до мене начальник сектора організації дорожнього руху Печерського району Валентин Татарченко та інспектор того ж сектору Олександр Панченко.

Керівник ДПС Києва Лукіша каже, що вони приходять додому, щоб встановити, чи саме власник авто керував машиною? То БРЕШЕ пан ЛУКІША, бо ці двоє навіть почувши те, що мене не було на тих вулицях, про які йдеться, сказали мені, що вони мають скласти на мене протокол… прямо тут у мене вдома… То це ЛУКІША бреше, чи ті двоє перевищили службові повноваження? Якщо так, то вимагатиму відповідальності!!!
Шкода, що я трохи “протупіла” і не подивилась прізвище того інспектора, який писав рапорт((
але відомо, що той інспектор “чергував” разом із капітаном БЛОЖЧУКОМ Сергієм Миколайовичем.

НУ і бачили вони мене на Залізничному шосе-Наддніпрянському шосе в напрямку Столичного шосе. Як я вже казала, МЕНЕ ВЗАГАЛІ НЕЯ БУЛО на тих вулицях, бо я з’їхала ще на Поштовій площі.

Ну і підсумку, вони, звичайно, пішли ні з чим…
дивіться відео… Якість не дуже добра, правда… ну і дістали вони вже!

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Оксана Коваленко: До мене знову приходила ДПС…"

Comments are closed.