Проти кіровоградських євромайданівців почали використовувати коктейлі Молотова

лизько 20 хвилин тому в машину з озвучкою Кіровоградського Євромайдана кинули “коктейль Молотова”.

На перехресті вулиць Чорновола і Шевченка у мікроавтобус Hyundai, який віз обладнання для Євромайдана, повну каністру бензину та повністю заправлений генератор, невідома особа розбила каменем заднє скло та вкинула запалену пляшку із сумішшю “коктейля Молотова”. Водій транспортногозасобу зорієнтувався: зупинив авто та встиг викинути небезпечний “пристрій”, проте отримав численні порізи рук.

На місце пригоди прибула група співробітників правоохоронних органів. Наразі вони беруть пояснення у свідків події.

Як повідомили представники кіровогадських ультрас, десь в цей же час, по дорозі на Майдан, двох з них затримали працівники ППС. Ймовірно, будуть звинувачувати у скоєному будуть саме їх.

Сьогодні Євромайдан у Кіровограді залишиться без озвучки. Сьогодні, 24 січня це вже друга акція Євромайдану в місті. Вдень відбувся масштабний мітинг під обласною радою.

Докладніше в розділі Проти кіровоградських євромайданівців почали використовувати коктейлі Молотова – Інформаційний портал Кіровоградщини – “Гречка” – Новини Кіровоград – dc на сайті gre4ka.info

1 Comment on "Проти кіровоградських євромайданівців почали використовувати коктейлі Молотова"

Comments are closed.

More in Кримінал, Новини, Протест
Сейм Польщі закликав до санкцій проти оточення Януковича

У резолюції Сейму зазначено, що поштовхом до рішучих дій опозиції стали ухвалені Верховною Радою 16 січня й підписані президентом Віктором...

Close