СБУ заборонила в’їзд в Україну для Збігнєва Буяка

Служба безпеки України заборонила в’їзд в країну для Збігнєва Буяка, активіста польської демократичної опозиції за часів комуністичного режиму — поінформував прес-секретар СБУ Володимир Тоцький. Поляк, як передбачається, брав участь в акціях протесту проти української влади.

Разом із Буяком заборонено в’їзд громадянину США Чарльзу Стюарту Палмеру, який, згідно з Інтерфакс-Україна, 17–18 січня показав перед будинком міськради в Києві фільм, що закликає до опору правлячому в Україні режимові. Американця попросили негайно залишити Україну.

Під час зустрічі з послами, акредитованими в Києві, Тоцький пояснив, що Буяк брав участь в акції протесту в Харкові, де 11 та 12 січня було проведено Перший форум євромайданів, організований прихильниками європейської інтеграції України.

Речник СБУ закликав послів іноземних держав інформувати громадян своїх країн про відповідальність, яку вони несуть, коли знаходяться в районі, де тривають масові протести, і особливо, якщо вони беруть у цих протестах участь.

Тоцький також закликав іноземців не робити дій , які можуть бути розцінені як втручання у внутрішні справи України .

Джерелоwiadomosci.onet.pl

IMG_2505

Збігнев Буяк з учасниками ІЦ Майдан Моніторинг в Харкові.

Переклад нашого партнерського сайту http://euro-maidan.info/

More in Влада, Новини, Політика, Політичні репресії
Отець Олександр про те, як розрізняти правдиву та фальшиву інформацію.

#Євромайдан #Харків 20 січня 2014 р. Отець Олександр служить в Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії В Харкові

Close