The Bobs-2014: Deutsche Welle оголосила конкурс для інтернет-активістів

Bobs-2014_Milestoneposting_submitNow_600x240px

Джерело

Перегони почалися! Віднині й до 5-го березня ми приймаємо пропозиції для участі в десятому конкурсі The Bobs-2014. Реєструйте інтернет-проекти, блоги та веб-сайти – свої та своїх друзів.

Як і раніше, ми шукаємоактивних людей та цікаві проекти, створені для зміцнення свободи слова, захисту прав людини та розвитку громадянського суспільства в різних країнах.

Хто може брати участь?

Номіновані веб-сайти мають бути написані однією з 14 мов конкурсу: українською, англійською, арабською, бенгальською, гінді, індонезійською, іспанською, китайською, німецькою, перською, португальською, російською, турецькою або французькою.

Вони повинні бути у вільному доступі, тобто без обов´язкової реєстрації та паролів. У майже всіх конкурсних номінаціях можна реєструвати інтернет-проекти будь-яких форматів. Для вашої фантазії та креативу немає меж:пропонуйте для участі в The Bobs блоги, Facebook-сторінки, Twitter-акаунти, Youtube-канали, подкасти тощо. Єдиний виняток: одна з головних номінацій – “Найкращий блог”. У нійми нагородимо саме блог. Детальніше про це – в розділі Правила.

Наш козир – багато мов

Списки всіх зареєстрованих для участі проектів ми передамо міжнародному журі. Цього року в нас чимало нових облич. Експертка від України – Вікторія Сюмар, відома громадська активістка та телеведуча. Від Туреччини судитиме експерт з нових медіа Еркан Сака, від Іспанії – правозахисницяРената Авіла, від Бразилії -телеведучий і колумніст Але Юсеф, від Франції – один із найуспішніших камерунських блогерів Флоріан Нґімбіс, від Індонезії – психолог Аліса Вахід, а від Індії – інтернет-активістка Рогіні Лакшане.

15 членів міжнародного журі оцінять ваші пропозиції та оберуть фіналістів. Перелік фіналістівми оприлюднимо на цьому веб-сайті 2 квітня. Про всіважливі дати The Bobs читайте в розділі Етапи конкурсу.

Переможці поїдуть до Німеччини

Імена переможців, яких оберуть журі та користувачі, ми оголосимо 7 травня 2014 року. Переможців за версією журі запросимо на медіаконференцію Deutsche Welle Global Media Forumдо Бонна (30 червня – 2 липня). Головна тема цьогорічної медіаконференції – “Від інформації до участі – виклики для медіа”.

Хештег ювілейного конкурсу The Bobs – #thebobs14. Будемо раді отримати ваші відгуки наFacebook та Twitter!

Ol Lysenko, Pavel Radomanov liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут