Ірина Матвієнко: У мене не було страху…

Друзі, вчора 8 березня я їздила до заблокованої української частини,хотіла нашим хлопцям передати їжу. Мене не пустили російські військові, які озброєні до зубів. Знімати відкрито не дозволяли, тому не все вдалося сфотати. Вїзд в частину перекрили двома БТР. До того ж вони там копають окопи. Ще стоять три намета з голубим дахом із скаженими представниками “русского мира”, і для них співає любе.

ira

Я не зрозуміла, чому вони в теплий сонячний день палять в бочьці багаття, мабуть граються в свій якийсь там майдан…В сторону нашої частини з динаміків цілодобово лунають заклики перейти на сторону Криму…? і пропонують високу зарплатню і захист. Поруч стоїть стенд на якому написано сало Україні і намальован голий гуцул з салом,де написано бендеровці хотіли знищити Вас, а ми захистили і якась жінка(на фото) закликає не віддавати Крим Україні. Поосторонь стояли декілька людей і дивилися на все це….Я підійшла до російських військових і запитала, чому я феодосійка не можу на власній українській землі передати їжу нашим військовим, вони сказали, зараз покличемо старшого.Він прийшов і я йому сказала, як тебе звуть,він каже Вова, я кажу бачиш ти з двома автоматами, а я тебе не боюсь Вова.Ми вільні люди і звикли до свободи, ще багато чого я їм говорила і не було у мене ніякого страху….Потім вже вдома я зрозуміла, чому я досих пір не можу прийти до тями..

На мою думку, доля референдума вже відома….

Від Феодосії до Коктебелю вже 10 днів висять прапори Росії і на державних установах і на міськвиконкомах. Все це я бачила власними очима.

Хочу мати надію на мирне урегулювання цього конфлікту і на те, що російські військові повернуться назад додому в свої частини….

Ірина Матвієнко

More in Моніторинг, Національна безпека, Новини, Незаконний примус
Звернення Харківського Євромайдану до виконуючого обов’язки Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України

Ми, харків’яни, громадяни України всіх національностей, вимагаємо від Вас почати реальний захист територіальної цілісності України дипломатичними методами, а саме:

Close