Українська Гельсінська спілка з прав людини відновлює свою співпрацю із органами державної влади

UGSPLУкраїнська Гельсінська спілка з прав людини повідомляє, що за рішенням правління від 27 лютого 2014 року Спілка відновлює свою співпрацю із органами державної влади та місцевого самоврядування України.

Враховуючи політичні зміни в Україні, УГСПЛ вважає важливим використати свої ресурси і потенціал для сприяння встановленню в України демократичного і справедливого ладу, заснованого на повазі до людської гідності та прав людини. Ми залишаємося аполітичною організацією, головним пріоритетом якої є утвердження поваги до прав людини та верховенства права та захист від будь-яких дій влади, що загрожують цим цінностям.

Нагадаємо, що на початку грудня Спілка заявила про відкликання своїх представників з Конституційної асамблеї України та інших дорадчих органів влади внаслідок брутальних дій з боку влади щодо громадян, які унеможливлювали будь-яку співпрацю із владою.

Julia Szkwir, Lidiya Ilichko liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут