Медіа-профспілка обурена бездіяльністю міліції під час розгрому харківського телеканалу АTN

8 квітня 2014 року. Незалежна медіа-профспілка України обурена бездіяльністю харківської міліції, яка байдуже реагувала на те, що представники «нової влади» розгромили харківський телеканал АТN. Вчора після 9-ї години вечора невідомі, які назвалися новою владою, виламали двері каналу з вимогою надати їм прямий ефір. Коли їм було відмовлено, вони розгромили апаратну і кілька кімнат. В кінцевому підсумку телеканал не зміг забезпечити вечірнє мовлення.

За попередніми оцінками директора телеканалу Олега Юхта, збитків завдано на 1 мільйон гривень.

Співробітники телеканалу викликали міліцію, але вона не стала затримувати зловмисників, дозволила їм чинити погром, а потім спокійно піти. При цьому представники телеканалу ідентифікували кількох осіб серед нападників.

Медіа-профспілка вимагає від міліції вжити заходів для арешту саме тих, хто громив офіс АТN, застосувати весь можливий вплив, щоб вони не тільки були покарані, але і збитки телеканалу були відшкодовані.

Три роки тому ATN був витіснений з кабельних мереж за активного сприяння міської влади. Медіа-профспілка вважає, що таким чином місцеві князьки розправилися з головним джерелом альтернативної інформації в регіоні.

На фото: апаратна телеканалу ATN після розгрому представниками «нової влади».

SONY DSC

Прес-служба Медіа-профспілки
sekretar@profspilka.org.ua
http://www.nmpu.org.ua
+ 380 50 356 57 58

2 Comments on "Медіа-профспілка обурена бездіяльністю міліції під час розгрому харківського телеканалу АTN"

Comments are closed.

More in Кримінал, Новини, Поліція, Солідарність, Свобода інформації, Свобода слова
Бородавка,– наводчік, мусарва,– на шухєрє. Або як громили АТН.

...

Close