В.о. Президента Турчинов закликав усіх віруючих до спільної молитви за Україну 24 травня

2014.05.22_1m_UCCRO_Oleksandr_Turchynov_Kyiv_Ukraine_irs.in.ua
.
КИЇВ – Голова Верховної Ради, в.о. Президента України Олександр Турчинов закликав усіх віруючих та глав усіх церков і релігійних організацій об’єднатися в молитві за Україну, за мир та єдність у державі, проведення чесних виборів.
.
Про це він заявив 22 травня 2014 року під час зустрічі з Всеукраїнською Радо Церков і релігійних організацій, яка відбулася у конференц-залі Парламенту, повідомляє Інститут релігійної свободи.
.
На переконання керівника Парламенту, є дуже важливим, аби “всі церкви, всі конфесії об’єдналися у спільній молитві до Бога, щоб він благословив Україну, щоб в нашій державі був мир, спокій, злагода, щоб українці зробили свій важливий і правильний вибір”.
.\
Турчинов запропонував присвятити цьому 24 травня – так званий “день тиші”, коли напередодні президентських виборів в Україні припиняється будь-яка агітація.

У суботу о 13:00 глави українських конфесій разом помоляться у храмі Софії Київський. Молитви за України також триватимуть протягом дня у храмах всіх конфесій, з огляду на підтримку цієї ініціативи з боку Ради Церков.

“Саме духовність повинна забезпечити наш розвиток, – наголосив в.о. Президента України – Духовна людина ніколи не знищуватиме власну державу”. Він зауважив, що терористи на Сході України не мають ні віри, ні справжньої духовності, тому з такою жорстокістю чинять беззаконня, диверсії та проливають кров мирних людей та українських солдат.
.
Під час зустрічі Олександр Турчинов висловив вдячність членам Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій  “за морально-виховну роботу, за пастирське слово, за намагання докласти усіх зусиль до забезпечення миру в Україні”.
.
Глави українських конфесій знову засудили прояви сепаратизму, заявили про однодушне прагнення усіх релігійних лідерів єдності та цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах. Також глави церков і релігійних організацій засудили провокації та штучні намагання зірвати виборчий процес шляхом зовнішньої агресії та диверсій.
.
Ієрархи церков висловили підтримку ініціативі загальнонаціональної молитви за Україну, яка засвідчить єдність і консолідовану позицію всіх Церков і релігійних організацій країни у прагненні миру і злагоди у суспільстві, прозорих і чесних демократичних виборів.
.

6 Comments on "В.о. Президента Турчинов закликав усіх віруючих до спільної молитви за Україну 24 травня"

Comments are closed.

More in Влада, Громадські акції, Новини, Події, Розділи, Солідарність, Суспільство, Верховна Рада, Президент, Фоторепортаж
«За день до голосування: попередні результати спостереження за виборчим процесом»

...

Close