Харківська область – Україна! Минулого тижня Харківський Євромайдан провів низьку патріотичних акцій.

1 липня – флеш-моб на площі Свободи під час завершення забороненого судом мітингу сепаратистів, щоб продемонструвати своє незадоволення як їх діями, так і бездіяльністю органів влади у боротьбі з ними. Після виконання державного Гімну пройшли патріотичною ходою до ст. м. Наукова, де в рамках акції «Зробимо місто українським» клеїли наліпки з державним Прапором на громадський транспорт.

Продовження акції відбулося наступного дня, 2 липня – активісти спочатку зібралися біля ст. М Архітектора Бекетова, де провели патріотичний флеш-моб. Після чого відправилися до Дзеркального струменя, де продовжили клеїти патріотичні наліпки на громадський транспорт. Під час акції також збиралися підписи під колективними скаргами на бездіяльність органів влади у боротьбі з сепаратизмом у Харкові. Акція закінчилася пікетом напроти Обласного управління МВС. Учасники акції тримали плакати з зображенням співробітників Грифон, що били євромайданівців 22 червня з надписами « Собаки Кернеса – позор украинской милиции. Беркут – в АТО!», «Бій терористів, а не жінок!». Пікетувальники передали співробітнику управління колективну заяву, співали державний Гімн, скандували патріотичні гасла.

3 липня – прес-конференція громадських активістів у Східкомі, що була присвячена останнім подіям у Харкові та бездіяльності влади у боротьбі з сепаратизмом.

5 липня – «Марш вишиванок». Учасники патріотичної ходи пройшлися селищем Жуковського, потім від Сокольників по Сумській, привітали воїнів, що лікуються у Військовому шпиталі. 3 -годинна хода завершилася біля пам’ятника Шевченку.

6 липня – виїздна акція “Куп’янськ – Україна!”.Учасники розвішували державні прапори, прикрасили місто української символікою, співали патріотичних пісень, скандували патріотичні гасла. Активісти також побували на двох блокпостах, де привітали бійців Національної гвардії! Окрема вдячність місцевим патріотам і батальйону “Харків-1″, що охороняв акцію! В цілому акція пройшла чудово!

Того ж дня Харківський Автомайдан проїхава автопробігом “Харків – Україна!” по вулицям міста.

Вечором відбулось традиційне недільне Віче, по завершенню якого Харківський Євромайдан пройшовся ходою до мерії та повісив біля міської ради прапор ЄС.

Від читача – Сурена Кочаряна

More in Громадські акції, Новини
Заява МЗС України щодо незаконного вивезення до Росії захопленої терористами Надії Савченко

Закликаємо міжнародне співтовариство засудити протиправні дії Росії, спрямовані на систематичне порушення прав та свобод громадян України, посилити тиск на російську...

Close