Валерій Пекар: Наступний етап – безкінечний терористичний тиск

Сьогодні, коли остаточна військова перемога наближається, ми маємо підготуватися до наступного етапу цієї історії.

Ми ж розуміємо, що Росія так просто не заспокоїться. Не заспокоїться аж доти, доки не почнуться демократичні перетворення в самій Росії. Якщо путінський режим залишиться, він буде лізти і лізти в Україну — не прямим військовим вторгненням, так іншими засобами. Якщо путінський режим почне падати, він впаде на нашу голову — мільйонами біженців, експортом насильства, економічними проблемами.

Але найближчим часом Кремль встоїть. І це означає, що спроби повалити Україну на коліна будуть продовжуватися. Найбільш імовірний сценарій — безкінечний терористичний тиск. Терористичні акти в кожному великому місті. Постійне залякування мешканців України, аби врешті вони визнали: так жити не можна, краще здатися на милість ворога.

Тероризм у своєму класичному вигляді є чистою інформаційною боротьбою. Матеріальні збитки — не головне. Головне, заради чого все робиться, — паніка в рядах мешканців; страх — постійний страх іздити в метро, ходити в кінотеатри та торговельні центри, загалом виходити на вулицю; тиск горя на сім’ї загиблих та їхніх друзів; постійне відчуття небезпеки; невдоволення своєю владою, яка нездатна захистити (а від терористів стовідсотково захиститися неможливо).

Тероризм виникає лише в новітній час, коли кожного з нас привчено цінувати кожне людське життя. Тероризм — це перший в історії вид війни, коли мішенню стають не солдати супротивника, а невинні мирні люди. Поле битви тероризму — свідомість кожного з нас.

Нам буде дуже важко з цим жити. Але альтернативи немає. Нам треба готуватися. Готувати свої спецслужби. Навчитися бути пильними на вулицях і в публічних місцях. Витрачати гроші не на нагальні потреби народу, а на боротьбу з тероризмом. Опанувати всім першу медичну допомогу. Перезапустити Громадянську Варту — міліція не впорається. Навчитися бачити у кожному корупціонерові (у прикордонникові, що за гроші пропустив терориста, у міліціонерові, що за гроші закрив очі на підготовку теракту, у генералові, що зрадив свій народ за великі гроші) справжнього ворога народу, у первинному значенні цього слова — ворога кожного з нас. І готувати свою свідомість до жахіть тероризму. Фронт тероризму не в сотнях кілометрів від нас — він на нашій вулиці.

Кремль так просто нас не залишить у спокої. Ми маємо бути сильними. Правда на нашому боці, бо тероризм є уособлення абсолютного зла. Наша нація до цього поки що не готова. Готуймося, браття. Ми вистоїмо, ми переможемо.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Валерій Пекар: Наступний етап – безкінечний терористичний тиск"

Comments are closed.