Восени можемо мати нові вибори, але Україна до них знову не готова

– Оскільки після виходу із коаліції фракцій «УДАР» і ВО «Свобода» перспективою для України є вибори парламенту вже восени, тому варто готувати громадськість, – каже тернополянин Володимир Ханас.

Координатор проектів ГО “Інформаційний центр Майдан Моніторинг” вважає, що саме зараз слід врахувати помилки та негаразди виборчого процесу, який завершився голосуванням за кандидата у Президенти 25 травня.

Читайте також.  

Тернополянин вважає, що всі партії себе дискредитували, а тому їх варто розпустити (Відео)

Прес-конференція  ТМО “Нівроку” та Всеукраїнської коаліції НУО “За прозорі вибори”  на тему «Чи готові інституції громадянського суспільства до позачергових виборів народних депутатів  України?» відбулася   28 липня. Захід проходив у рамках проекту: «Залучення молоді до активної участі у позачергових виборах Президента України та запобіганню їх порушень в Тернопільській та Хмельницькій областях».

Джерело http://7days-ua.com/news/voseny-mozhemo-maty-novi-vybory-ale-ukrajina-do-nyh-znovu-ne-holova-kazhut-aktyvisty-u-ternopoli-video/

More in Вибори, Громадські акції, Моніторинг, Новини
Коментар МЗС України щодо четвертої Доповіді Управління Верховного комісара ООН

Розуміючи складність завдань, що стоять перед УВКПЛ у контексті забезпечення неупередженої об‘єктивної оцінки ситуації в Україні, змушені констатувати замовчування Місією...

Close