День Прапора у Харкові. (відео-репортаж)

23 серпня 2014 року українці Харкова відзначили день Національного Прапора і встановили пам’ятник славетному землякові своєму,— Отаману Івану Сірку.

Починаємо ходу від Прапора до Пам’ятнику славетному лицарю Отаману Івану Сірку, що поразок не знав та й нам заповідав!

Співаємо Гімн.

Ідемо та співаємо! «Путінъ – хуйло! Ґєпа – хуйло!!!»

Ідемо та співаємо! «Бандера, Бандера – папа, в жопу виєбалі Путіна кацапа!»

Ідемо та співаємо! «Батько Бандера ще до нас прийде!»

Ідемо та співаємо! «Путінъ хуй сосать будєт вєчно!»

Ідемо та співаємо! «Підар із Крємля, ти,— кусок ґовна!…»

Відкриття пам’ятника Івану Сірку: «Рабів до Раю не пускають!»

Веселка.

Харьков – бєз ґєпи, а значіт,— бєз войни!

<Я не здамся без бою!» http://youtu.be/e1JdOdJmkGQ Валентин Бистриченко: «Нам треба встановити пам'ятник вим, хто загинув за Україну!» http://youtu.be/ubcc83KFLqU 3 хвилини скорботи. «Пливе кача по Тисині» http://youtu.be/DkwPi5fozmg Співаємо Гімн. http://youtu.be/otDGTuhwkIY Спеціяльно для представника російської преси: «Путінъ – хуйло!!!» http://youtu.be/6KAMXBR39AE Ех, нє перєвєлісь в Харьковє мусара! http://youtu.be/bcKaJLPB8Aw Йдемо до Міськради та співаємо! «Воіни свєта, воіна добра» http://youtu.be/ulFHbNlf3V8 «Герої не вмирають, вмирають вороги!» http://youtu.be/ihRTEdSS_Ak Йдемо до Міськради та співаємо! «Ми,— нащадки козаків та УП'івських вояків!» http://youtu.be/hrSOv-R0QFA Вішаємо прапори по Сумській. «Лента за лентою» http://youtu.be/fQYZlBqcUb0 Йдемо до Міськради та співаємо! «ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла!» http://youtu.be/g-itL14_j-I Біля Міськради. «Все буде добре!» http://youtu.be/R4Jxky0WDq8 Біля Міськради. Виступ Дмітрія Марініна. «Я вас прошу нє бояться нікакіх бандітов. Ні в поґонах! Ні в Ґорсовєте!» http://youtu.be/SpnaYJwwoNE   ... мітинг ще тривав, але далі не буде: в мене сів акумулятор.  

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "День Прапора у Харкові. (відео-репортаж)"

Comments are closed.