Проект «Чеченці – дружній народ, якого ви не знаєте» стартував!

S125013921 вересня 2014 року у Харкові в клюбі ІНДІ (вул. Чернишевська, 6) о 13:00 відбулася відкрита Зустріч з Главою Харківської Філії ВГО «Діаспора чеченського народу» Адамом Давлєтгірієвим та представниками чеченської громади міста.

Ця зустріч розпочинає спільний проект Слобожанського осередку ГО «Інформаційний центр «Майдан Моніторинг» та Харківської Філії ВГО «Діаспора чеченського народу»,— «Чеченці – дружній народ, якого ви не знаєте». Метою проекту є подолання в українськім суспільстві дискримінації чеченців шляхом ознайомлення ознайомлення з культурою цього дружнього і героїчного народу.

Зустріч мала неформальний характер, це була дружня бесіда, з якої присутні, зокрема дізналися, хто ж насправді є ті «чеченці.

Харківська Філія ВГО «Діаспора чеченського народу» від усього серця висловлює подяку Наталці Зубар та Віктору Гарбару за допомогу у створенні та проведенні проекту.

Прес-центр ВГО «Діаспора чеченського народу»

Відео-звіт про зустріч згодом.

Tania Korole, Alla Kuchinsky liked this post
More in Громадські акції, Новини, Події, Солідарність, Суспільство, Культура
Андрей Зубов: Марш мира – это хороший аргумент для тех, кто в Кремле выступает против войны

Если смотришь на то, что делается в России и Украине, видно, что постоянно идет то отпустить, то наоборот прижать, то...

Close