Школа лідерів змін . День четвертий

В Ірпені четвертий день триває Школа лідерів змін. Вона зібрала ентузіастів з 19 міст України. Організатори унікальної школи  ГО “Європа XXI”, “Stowarzyszenie 4 czerwca” та  ГО Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”.  Сьогодні  учасники розглядали основи моніторингу діяльності органів  влади.   Однак день почався раніше обговоренням вчорашніх подій : зносу боввана Леніну у Харкові та  спілкуванням  з гуртом Хорея Козацька  З відгуку учасниці школи Яніни Мулявської :” ‪Вечір видався цікавий: по-перше, організатори запросили Хорея Козацька, які розпочали свій виступ зі спогадів виступів на Майдані та передали привіт НІЧНА ВАРТА. Новий Формат . Другу годину поспіль всі присутні в захваті слухають та підспівують. Особливо Zbigniew Bujak.
Всі та не всі, наприклад молоді та двіжові керівники IT Sector в холі слідкують та коментують повалення Леніна в Харкові, кусаючи лікті, що вони не можуть робити цього безпосередньо з місця подій.
Ось так, Леніна в Києві вже давно повалили і забули, а для Харкова сьогодні історична подія!

Детальніше про перебіг четвертого  дня навчань у школі у наших твітах.

More in Громадські акції, Моніторинг, Національна безпека, Новини, Дискримінація, Незаконний примус, Освіта і наука, Право на приватність, Свобода виражень, Свобода інформації, Свобода об'єднань, Свобода пересування, Свобода слова, Школа критичного мислення
Схід і Захід разом

...

Close