Свобода мирних зібрань: Генпрокуратура стверджує, що не зіпсувалася

Нещодавно, після отримання реакції чиновника Генеральної прокуратури на наш щорічний Меморандум щодо свободи мирних зібрань в України, нам довелося висловити “глибоке занепокоєння“. Крім того – оскаржити ту реакцію (а властиво, як виглядало, її відсутність) до вищого керівництва.

Відповідь вищого керівництва не забарилася:

ГПУ-мемо-39-2014-2

Отже, ГПУ таки передала “відповідним підпорядкованим прокуратурам” нашу інформацію про неподобства, скоєні відповідними органами місцевого самоврядування проти свободи мирних зібрань. Щоправда, якщо з формулюванням “для врахування в роботі“, а не для “перевірки“, як було в минулі роки, то все ж таки… чи не зіпсувалася прокуратура у порівнянні з часами Януковича?  Запитаємо копію вказаного у відповіді листа та чекаємо на благі звістки від “підпорядкованих” (а не дочекаємося, знову потурбуємо пана генерального прокурора Ярему…).

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні провадиться Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Право, Місцева влада, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
Бойовиками ДНР захоплено Донецький Національний Університет

опечатали кабінет ректора Романа Федоровича Гринюка, вилучили документи з бухгалтерії університету, розставили на входах в корпуси озброєних бойовиків.

Close