Останні новини

Свобода мирних зібрань: Генпрокуратура стверджує, що не зіпсувалася

Нещодавно, після отримання реакції чиновника Генеральної прокуратури на наш щорічний Меморандум щодо свободи мирних зібрань в України, нам довелося висловити “глибоке занепокоєння“. Крім того – оскаржити ту реакцію (а властиво, як виглядало, її відсутність) до вищого керівництва.

Відповідь вищого керівництва не забарилася:

ГПУ-мемо-39-2014-2

Отже, ГПУ таки передала “відповідним підпорядкованим прокуратурам” нашу інформацію про неподобства, скоєні відповідними органами місцевого самоврядування проти свободи мирних зібрань. Щоправда, якщо з формулюванням “для врахування в роботі“, а не для “перевірки“, як було в минулі роки, то все ж таки… чи не зіпсувалася прокуратура у порівнянні з часами Януковича?  Запитаємо копію вказаного у відповіді листа та чекаємо на благі звістки від “підпорядкованих” (а не дочекаємося, знову потурбуємо пана генерального прокурора Ярему…).

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні провадиться Інформаційним центром “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Be the first to comment on "Свобода мирних зібрань: Генпрокуратура стверджує, що не зіпсувалася"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Право, Місцева влада, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
Бойовиками ДНР захоплено Донецький Національний Університет

опечатали кабінет ректора Романа Федоровича Гринюка, вилучили документи з бухгалтерії університету, розставили на входах в корпуси озброєних бойовиків.

Close