Chacha Shushuridze: Два тижні до виборів…

Два тижні до виборів. Країна воює. Незалежний журналіст Бутусов, якого вважали заангажованим спочатку БЮТом, а потім Коломойським, який чомусь вважається експертом з військових питань, написав статтю про причини поразки під Ілловайськом.

Почавши з повторення тез Гелетея про те, що під Іловайськом насправді була перемога, бо не пропустили москалів, Бутусов завершив нищівною критикою Гелетея, а особливо Муженка і Порошенка. З фактів – лише посилання на свідчення найвіддаленішого від політики українського генерала, брата Володимира Литвина, Петра, який там командував, але був відсторонений, і навіть був звинувачений у втечі.

Статтю друкують у тижневику Дзеркало тижня, який контролюються дружиною Гриценка, екс-міністра оборони, лідера однієї з партій, що майже гарантовано проходить до Ради і конкурує за виборця з Блоком Порошенка. Суто з міркувань встановлення істини і підвищення обороноздатності. Два тижні до виборів.

Статтю нахвалює і просуває через фейсбук Семенченко – лідер списку Самопомочі, яка бореться за проходження у Раду і конкурує з Блоком Порошенка за виборців. Суто з міркувань встановлення істини і підвищення обороноздатності. Два тижні до виборів.

Статтю нахвалює і просуває через фейсбук Геращенко – один з основних спікерів Народного Фронту, що майже гарантовано проходить до Ради і конкурує за виборця з Блоком Порошенка. Суто з міркувань встановлення істини і підвищення обороноздатності. Два тижні до виборів.

Невже підвищення обороноздатності і вибори не є настільки важливими справами, щоб кожною з них займатися окремо від іншої?

2 Comments on "Chacha Shushuridze: Два тижні до виборів…"

  1. Віра Троян | 12-10-2014 11:08 at 11:08 |

    Знову поборюємо один одного, замість цінувати внесок кожного, навіть невеликий, в українську справу.
    Замість того, щоб починати новини розповіддю про героїв, (а вони ж є!), наші журналісти нагнітають негативи. Зовсім стоптано позитив слова “кумівство”, але ж це давня українська традиція: у куми, вибираємо найкращих друзів, яким довіряємо найдорожче, – своїх дітей! Отже, це люди близьких поглядів, цінностей, яким віримо і на яких можна покластися. Інша справа, що з одних “кумів” виходять нормальні Президенти ( маю на увазі Ющенка і Порошенка), а з інших – злодії (Янукович і Пшонка). То чи винен у цьому сам термін “кумівство”? не треба великого розуму, щоб замість аналізу суті поступків того чи іншого діяча, шукати, чий він кум.

Comments are closed.

More in Вибори, Влада, Моніторинг, Національна безпека, Політика, Верховна Рада, Громадські кампанії, Записки, Наша історія, Право на правду, Президент, Свобода виражень, Свобода інформації, Свобода слова, Уряд, Школа критичного мислення
Тепло для бійців задля нашої перемоги

"Надворі все холоднішає, а війна не закінчується. Багато хто з нас лягаючи увечері в тепле ліжко думає про солдатів, які...

Close