Київрада не поспішає скасовувати власні обмеження свободи мирних зібрань

Але вже і не відмовляється від можливости скасування.

Протягом кількох років Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” дістає київських чиновників, прокурорів, суди і главу держави, щоби домогтися скасування т.зв. “Порядку організації і проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру” (рішення Київради від 24.06.99 №317/418). На нашу чергову скаргу до голови Київради ми отримали таку відповідь (не від пана Кличка, але від його першого заступника):

Київ-39-порядок-відповідь-2014-1Київ-39-порядок-відповідь-2014-2

Як бачимо, проект рішення про скасування незаконного “порядку” (чому незаконного – див. ТУТ, розділ IV) вже є, і це добре. Тепер ми спонукатимемо депутатські фракції Київради його підтримати, і то – найшвидше. Далі – буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні провадиться ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Право, Місцева влада, Свобода мирних зібрань
Турчинов поінформований і володіє інформацією, але…

Голова ВР України не поспішає виконувати норму закону, згідно з якою він зобов'язаний здійснювати особистий прийом громадян.

Close