У Тернополі невідомі побили Студентського Президента

23 жовтня, близько 22 години біля будинку на вулиці Київській в Тернополі  до громадського діяча , Студентського Президента, Василя Томчишина підійшли троє невідомих осіб та безпричинно нанесли йому тілесні ушкодження. Із його слів  незнайомці завдали йому кілька  ударів в обличчя.

Даний факт слідчі Тернопільського міського відділу міліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною другою статті 296 ККУ – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені групою осіб.

Потерпілого направили на проходження судово-медичної експертизи щодо встановлення ступеню важкості завданих йому тілесних ушкоджень.

Триває досудове розслідування. Правоохоронці проводять оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до вчинення даного злочину.  Міліція вважає, що нанесення тілесних ушкоджень потерпілому не пов’язане із його професійною діяльністю. Водночас,  в середовищі громадських активістів побутує переконання, що цей інцидент має стосунок до передвиборчої лихоманки. Василь – довготерміновий спостерігач на виборах і викрив чимало  порушень під час передвиборчих перегонів.

More in Вибори, Кримінал, Моніторинг, Новини, Поліція, Свобода пересування
УДАРівець хоче дискредитувати кандидата по 175 округу

Cамовисуванець через суд вимагатиме не використовувати листівки та плакати зі словами підтримки місцевих громадських та партійних осередків, серед яких є...

Close