[Не]доступ до інформації: “Проводиться робота з комплексного доступу”

Є не те щоб найбільша за цих часів, але проблема – Міністерство юстиції України та Адміністрація Президента України відмовляються оприлюднити тексти актів колишніх президентів України, сховані під незаконними позначками обмеження доступу “опублікуванню не підлягає” та “не для друку“.

Учора ми дізналися вію Мін’юста, що в Адміністрації Президента України “проводиться комплекс робіт з перегляду таких актів“, після чого, мовляв, “Президентові будуть внесені відповідні пропозиції“.

А тепер нам підтверджує і АП: “провадиться робота з комплексного перегляду“:

АП

І провадиться вона, та комплексна робота, скажімо прямо, не перший рік. І щось нам підказує, що проводитися буде ще довгенько.  Якщо звісно, якісь добрі люди не понаписують до Міністерства юстиції та Адміністрації Президента запитів щодо надання текстів всіх таких незаконно прихованих від суспільства актів чи принаймні їхніх назв та реквізитів, а у разі відмови у задоволенні запитів – не звернуться до суду.

Shabanevych Oleksii liked this post
More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Політика, Право, Право на правду, Президент, Свобода інформації
18 листопада «День» уже вшосте вручатиме премію Джеймса Мейса

Премію «За громадянську позицію в галузі публіцистики» імені Джеймса Мейса видання щороку вручає в меморіальні дні відзначення роковин Голодомору. Премія...

Close