Європейська дорога України та польський досвід. Круглий стіл у Тернополі

              
Чергова зустріч Польсько – Українського Форуму Партнерства «Європейська дорога України та  польський досвід”  відбулася 11 грудня у Тернополі.  Засідання розпочалось в Банкетному залі ресторанного комплексу Максим.

Круглий стіл за участю польських експертів та представників тернопільського бізнесу, неурядових організацій, представників влади та навчальних закладів, журналістів відкрив модератор заходу тернопільський публіцист і громадський діяч представник
Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” Володимир Ханас. З Харкова до Тернополя приїхала голова правління Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” Наталка Зубар. Завітали до нас представники і інших областей.
       У Форумі з польського боку взяли участь  відомий польський політик Павел Залевський, консул Генерального консульства Республіки Польща в Україні в Луцьку Кшиштоф Савіцкі, секретар  Польсько-Українського Форуму Павел Тщцінський. Партнерами
заходу виступили Генеральне консульство Республіки Польща в Україні в Луцьку спільно з Інформаційним центром “Майдан Моніторинг”.
Ігор Крочак (фото автора)
Grek Alex liked this post
More in Новини
Філателістична виставка про нобелівських лауреатів

...

Close