Полтавські суди бояться публічності

Журналіст полтавського громадського телебачення  Полтавське ТБ Анатолій Мележик вирішив поцікавитись статками полтавських суддів і направив  запити на доступ до публічної інформації з проханням надати копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2010-2013 роки суддів Апеляційного суду Полтавської області, Господарського суду Полтавської області, Полтавського окружного адміністративного суду, Полтавського, Ленінського, Київського, Октябрського районних судів. Виявилось, що деякі суди порушують Закон України «Про доступ до публічної інформації» та не надають відповіді на інформаційні запити. Більше того, з’ясувалось, що чиновники від правосуддя бояться публічності і не бажають спілкуватись на камеру.

За фактами порушення судами Закону України «Про доступ до публічної інформації» автором програми складено скарги на відмову у наданні інформації з вимогою притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене статтею 212-3 (Порушення права на інформацію та права на звернення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ігор Кіянчук

More in Влада, Новини, Право, Cуди, Відео, Записки
Громадська оцінка національної екологічної політики в Україні за 2013 рік

В Тернополі відбулося експертне регіональне обговорення аналітичної доповіді, присвяченої результатам проведення громадської оцінки національної екологічної політики в Україні за 2013...

Close