Останні новини

Благодійний концерт “Врятуй Жовтень”. 28.03.15

Незважаючи на те, що війна стала кошмарною реальністю для кожного українця, ми не можемо забувати про культуру. Як сказав Уїнстон Черчілль, коли йому запропонували в розпал Другої Світової війни урізати витрати на культуру: «А за що ж ми тоді воюємо?». Тому активісти громадської організації “Врятуй Жовтень”  і українські рок-музиканти об’єднали зусилля й 28 березня проведуть благодійний концерт “Врятуй Жовтень”  в одному з київських клубів “44” (Хрещатик, 44)

Свою ініціативу організатори коментують так: “Жовтень” – це не просто кінотеатр. Це культурний центр. Єдиний у своєму роді в Києві (не кажучи вже про його вік та історичної цінності). І саме зараз нам дуже важливо створювати власну культурну середу, об’єднувати різні культурні сфери подібними проектами. Це допоможе якнайшвидше вийти з-під російського впливу, де ми перебували багато років. Недостатньо просто заборонити російські кіно або серіали. Потрібно створювати свою національну альтернативу і мати майданчики для її реалізації. Саме таким майданчиком є “Жовтень”. На жаль, нерідко під приводом війни урізається все фінансування, спрямоване на культуру. Ми намагаємося вплинути на це, нагадати, щоб кияни не забули про проблему “Жовтня” й готові самі допомагати реконструювати його. Ми не будемо чекати “кращих часів”, “закінчення війни”, тому що ніколи не буде відповідного моменту. Якщо ми можемо щось поліпшити, хоча б у якійсь сфері, вже сьогодні – то й робити це треба сьогодні.

Крім того, враховуючи високий градус напруги в суспільстві, необхідно періодично нагадувати людям, що в житті є ще щось, окрім новин з фронтів. І якщо вони зможуть хоча б на кілька годин розслабитися під хорошу українську молоду музику і при цьому ще допомогти відновити улюблений кінотеатр – це прекрасний варіант проведення часу.

Подія у Фейсбуці – ТУТ

11055407_937849486247173_6822317432651043297_n

Vasili Yroshevski liked this post
More in Громадські акції, Новини, Події, Солідарність, Суспільство, Благодійні акції, Культура, Патріотичне мистецтво
У Полтаві відзначили день народження Гетьмана Івана Мазепи створенням ініціативної групи.

Присутні вирішили створити ініціативну групу і зробити все, щоб пам'ятник великому Гетьману, який у своїй думі написав що тільки через...

Close