Потрібна допомога волонтеру ! Даник Дідич в біді !

Джерело

Ми щодня чуємо, як багато хорошого роблять волонтери і кожен впевнена розуміє, яка колосальна робота проводиться для того, щоб хлопці на передовій були одіт, взуті, нагодовані, мали медикаменти і необхідні засоби захисту. Волонтери щодня допомагають десяткам і сотням своїх підопічним. Але волонтери теж люди і на жаль вони теж інколи потребують допомоги.

10543646_705328662872627_6667537465215097047_nВчора сталася біда в родині Дідичів. Даник Дідич, один з організаторів групи “Допоможи фронту” потрапив в лікарню з серйозними проблемами з серцем. Оперативно було проведено стентування і зараз його життю вже нічого не загрожує. Але маєм іншу проблему – фінансову. Під чесне слово Уки і Наталі Іжицької були надані необхідні розхідні матеріали. які були потрібні для операції. Сума чималенька . Витрати лише на операцію потягнули на 39 623 грн. Маємо час до вівторка, щоб то оплатити. Окрім того будуть ще інші розходи на ліки .

Волонтерська родина Дідичів не має таких коштів, тож мусимо допомогти. Адже ми велика волонтерська родина, а в родині ніхто нікого не покидає в важкі часи.

(Улянко вибач, але ми не можемо стояти осторонь) наразі даю свою карту і чекаю від Улянки її.

Приват Банк 5168742061987834

Також кошти можно занести на головну пошту на склад “Допоможи фронту”, казати , що для Даника Дідича.

Максимальний перепост.

“Майдан” підтверджує справжність інформації і приєднується до заклику про допомогу і поширення повідомлення. Дякуємо всім небайдужим заздалегідь!

2 Comments on "Потрібна допомога волонтеру ! Даник Дідич в біді !"

Comments are closed.

More in Війна, Громадські акції, Національна безпека, Новини, Події, Солідарність, Суспільство, Благодійні акції, Військо, Здоров'я, Підтримай патріота!
Меир Антопольский. Еврейский опыт да на украинскую землю

На днях мы принимали у себя в поселении в Иудейских горах довольно необычных гостей. Точнее, необычными были не сами гости...

Close