В Тернополі відбувся Міжнародний Молодіжний Освітній Форум

BiPX_vTSt2c27 – 28 лютого в Тернополі відбувся Міжнародний Молодіжний Освітній Форум. Участь у ньому взяло більше 40-ка учасників з Тернополя, Львову, Чернівців, Вінниці, також приїхали експерти з Чехії та Польщі.

Враховуючи необхідність розглянути безліч питаннь одночасно протягом двох днів працювали дві секції. Розглянули наступні питання: 1)”новий” Закону України “Про вищу освіту”. – експерти Олена Хміль та Тарас Зінченко 2) Механізм взаємодії бізнесу та студенства. Спікери – Любов Слободянюк та Денис Кошарський 3) Корупція у ВНЗ. Спікер – Ігор Білик. 4)Органи студентського самоврядування. Спікер – Ілона Борщук. 5)”Механізми взаємодії бізнесу із Вищими Навчальними Закладами”. – експерт Володимир Бурий 6)”Навчання в Чехії та взаємодія студентів з бізнесом”

Експертом форуму від Міністерства освіти та науки України була Галина Усатенко. Результати напрацюваннь будуть передані у міністерство.

Проект реалізувала Громадська Ініціатива «Тернопільський Студентський Магістрат», спільно з Тернопільською міською радою та ГО «Молодіжне Об’єднання «Файне Місто».

BiPX_vTSt2c M6f4w25VtG4 (1) IRgIsT9k6pE DRbNnvkrmic p_5JYJRMkuI n4TdzwdyTe4

1 Comment on "В Тернополі відбувся Міжнародний Молодіжний Освітній Форум"

  1. solodilova_luda | 23-06-2015 14:37 at 14:37 |

    Я отримала вишу освіту в Чехії (в Технічному університеті в Брно) і тепер сама допомагаю всім охочим! Звертайтеся за консультацією:
    solodilova.luda@gmail.com
    skype: solodilova_luda

Comments are closed.

More in Новини, Освіта і наука
Благодійний ярмарок “Допомога пораненим бійцям”. Київ, 07-го березня

Запрошуємо на Благодійний ярмарок "Допомога пораненим бійцям", який відбудеться 7 березня з 11 до 17 години за адресою вул. Хрещатик,...

Close