Останні новини

МОЗ запевняє, що не проігнорувало звернення про забезпечення АТО ліками

Фахові медики склали перелік ефективних і доступних лікарських препаратів, належне забезпечення якими сил АТО має важливе значення. Відповідні звернення про необхідність забезпечення цими препаратами і засобами наших бійців полетіли до низки органів державної влади, у т.ч. – до Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з Законом України “Про звернення громадян” (див. ст. 20) термін розгляду звернення, за самих кепських обставин, не може перевищувати 45-ти днів. Наше звернення полетіло ще до Нового року, то просимо звернути увагу на дату відповіді. Сама відповідь – до вашої уваги:

mozz-reply

Ок, коли за два тижні мине “термін, передбачений чинним законодавством“, ми (ІЦ “Майдан Моніторинг”) письмово і публічно перепитаємо у МО та МВС, що було зроблено (якщо було). А як нічого – потурбуємо вище керівництво, бо питання, на наш погляд, є принциповим.

2 Comments on "МОЗ запевняє, що не проігнорувало звернення про забезпечення АТО ліками"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Війна, Влада, Національна безпека, Новини, Події, Право, Солідарність, Суспільство, Військо, Підтримай патріота!, Уряд
Сергей Кошман: В Украине нет полноценной корпоративной элиты

Из потенциальных 10 топ-менеджеров, 9 - это атомизированные социальные халявщики сражающиеся в лояльности к собственникам. Имели они в виду общество,...

Close