МОЗ запевняє, що не проігнорувало звернення про забезпечення АТО ліками

Фахові медики склали перелік ефективних і доступних лікарських препаратів, належне забезпечення якими сил АТО має важливе значення. Відповідні звернення про необхідність забезпечення цими препаратами і засобами наших бійців полетіли до низки органів державної влади, у т.ч. – до Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з Законом України “Про звернення громадян” (див. ст. 20) термін розгляду звернення, за самих кепських обставин, не може перевищувати 45-ти днів. Наше звернення полетіло ще до Нового року, то просимо звернути увагу на дату відповіді. Сама відповідь – до вашої уваги:

mozz-reply

Ок, коли за два тижні мине “термін, передбачений чинним законодавством“, ми (ІЦ “Майдан Моніторинг”) письмово і публічно перепитаємо у МО та МВС, що було зроблено (якщо було). А як нічого – потурбуємо вище керівництво, бо питання, на наш погляд, є принциповим.

2 Comments on "МОЗ запевняє, що не проігнорувало звернення про забезпечення АТО ліками"

Comments are closed.

More in Війна, Влада, Національна безпека, Новини, Події, Право, Солідарність, Суспільство, Військо, Підтримай патріота!, Уряд
Сергей Кошман: В Украине нет полноценной корпоративной элиты

Из потенциальных 10 топ-менеджеров, 9 - это атомизированные социальные халявщики сражающиеся в лояльности к собственникам. Имели они в виду общество,...

Close