Навіщо український уряд тримає в себе на лобі профіль Леніна?

Флагман вітчизняного ВПК взагалі та танкобудування зокрема знаходиться в славному місті Харкові, зветься завод ім. Малишева.

Прохідна цього заводу показана на фото, звертають на себе увагу асфальтове покриття – можна подумати, що робітники прям на танках і їздять через прохідну, а також ордени Леніна та інші серпасті нагороди, розміщені на прохідній на самому видному (не лише заводчанам, а й з вулиці, де ходять нормальні громадяни, інколи навіть з дітьми) місці.

На відміну від іншого славного харківського флагмана, Харківського тракторного заводу ім Орджонікідзе, який належить росіянам і трудовий колектив якого недавно видав (у вихідний день) обурену заяву про клятих фашистів, які знесли розташований поблизу пам*ятник Орджонікідзе, завод ім. Малишева знаходиться у державній власності, тож лише держава (через призначений нею менеджмент) має повне право і можливість вирішувати, чи є на заводі місця орденам леніна, і якщо є – то де саме.

Закони про “декомунізацію” до цього не мають стосунку – потреба у цьому декорі на заводі (зокрема, на прохідній) та спосіб і місце його розташування вирішуються суто менеджментом заводу. Нема питання про те, чи гордитися заводчанам високими радянськими нагородами, чи цуратися їх — є питання лише того, де і як (величезні на прохідній, що виходить на вулицю, де ходять люди, які до заводу та його славної історії взагалі стосунку не мають? трішки менші всередині приміщення? чи може взагалі лише в музеї з експозицією про історію заводу?) розміщувати декор з профілем Леніна на українському державному підприємстві, від роботи якого не в останню чергу залежить здатність Української держави захистися від наступу РускогоМіра (сучасної реінкарнації ленінської держави).

Якщо в директора заводу не вистачає мізків зрозуміти суть подій, які відбуваються в країні, це прикро, але не трагічно, адже є високопосадовці, які визначають керівників таких підприємств – у профільному міністерстві, у Фонді держмайна, в обласній адміністрації – які б могли дати директору заводу відповідні пояснення та рекомендації. Могли б, але, очевидно, не дали. А йде вже другий рік Війни за незалежність.

img-news-2014-january-21-zavod

Джерело: ФБ сторінка Chacha Shushuridze

1 Comment on "Навіщо український уряд тримає в себе на лобі профіль Леніна?"

Comments are closed.

More in Національна безпека, Політика, Суспільство, Записки, Місцева влада, Смерть совку!, Уряд
Лубенська РДА нарешті позбулась залежності від mail.ru

Відділ будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Лубенської РДА позбувся залежності від mail.ru і відкрив поштову скриньку в зоні ukr.net

Close