Яценюк: Україна є державою-переможницею у Другій світовій війні

Україна є державою-переможницею у Другій світовій війні, а всі намагання Росії “приватизувати” перемогу у Другій світовій мають бути попереджені.

Про це в ході засідання оргкомітету з підготовки і відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“Росія разом з Україною перемагала в Другій світовій війні, але вона і розпочала агресію проти нашої держави. Спроби РФ приватизувати перемогу у Другій світовій війні мають бути “присічені”. Україна є державою-переможцем у Другій світовій. Вона є співзасновником ООН. Ми втратили 40 % людського і економічного потенціалу. На 14 мільйонів зменшилося населення нашої держави. Ми переможці, ми боролись з нацизмом, і ми повинні вшанувати кожного ветерана Другої світової війни. Завдання української держави – вшанувати кожного і не допустити повторення жаху, який відбувався в минулому столітті”,  – каже Яценюк.

5-й канал

1399355385_1307933-300x225

More in Infowar, Війна, Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Військо, Героям Слава!, Наша історія, Смерть совку!, Уряд
«Очима культури». Блоґ № 39. Борис Лятошинський і українська симфонічна музика.

Студент Бориса Лятошинського: Валентин Сильвестров, який і сам став славетним композитором, називає свого учителя «одним з найвидатніших композиторів ХХ ст.»

Close