“З метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України”

24.03.2015 Президент України Петро Порошенко підписав (не без інціативи ІЦ “Майдан Моніторинг”, ми брали участь і в розробці, і в лобіюванні)  Указ №169/2015 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”.

1399355385_1307933На наш погляд, цей Указ має непересічне значення не тільки для вшанування реальної і величезної заслуги українців у перемоги над нацизмом, але і для нашого успіху у сьогоднішній неоголошеній війні з РФ, де велику роль грає пропагандистська, інформаційна складова – для протидії цинічній російській пропаганді, яка намагається “приватизувати” перемогу коаліції над Гітлером та його спільниками, водночас підло зображуючи теперішню Україну як “неонацистську”.

Відтак, ІЦ “Майдан Моніторинг” не зупинятиметься на досягнутому і протягом найближчого часу здійснить всеукраїнський моніторинг виконання цього Указу більш ніж тисячею суб’єктів владних повноважень (міністерства, міські ради, місцеві державні адміністрації) – відповідні звернення і запити вже надсилаються, а про реакцію органів влади і місцевого самоврядування ми оперативно повідомлятимемо.

Підсумковий звіт про виконання Указу буде у травні надіслано до Адміністрації Президента України та Ради національної безпеки і оборони України.

Принагідно ми вивчатимемо перебіг виконання іншого Указу Президента  – “Про деякі заходи щодо унормування питань опису, порядку використання і захисту державних символів України”, №667 від 23.08.14.

Слідкуйте за повідомленнями.

Слава борцям з нацизмом! Вічна пам’ять загиблим у війнах, розв’язаних тоталітарними режимами. Слава Україні!

1 Comment on "“З метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України”"

Comments are closed.

More in Infowar, Війна, Влада, Громадські акції, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Право, Солідарність, Суспільство, Військо, Героям Слава!, Місцева влада, Народна дипломатія, Наша історія, Підтримай патріота!, Президент, Уряд
Конкурс LOVEDONbas! Покажіть світу Донбас, який він полюбить!

Покажіть цікавих людей, красиву природу, невідому історію і все, що зможе змінити уявлення інших людей про ваш рідний Донбас. Переможці...

Close