Останні новини

Пам’ятаємо. Перемагаємо. Вінницька ОДА, Полтавська ОДА

Мак“З метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України” Президент України Петро Порошенко видав Указ №169/2015 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” здійснює всеукраїнський моніторинг виконання цього Указу суб’єктами владних повноважень.

Вінницька ОДА-травень-1

Вінницька ОДА-травень-2

Ми також отримали належну відповідь з Полтавської ОДА, де розпорядженням №195 від 23.04.2015 затверджено План заходів з підготовки та відзначення у 2015 рокі в Полтавській области заходів з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яти та примирення, Дня Перемоги та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. На жаль, з технічних причин ми не можемо виставити текст на сайт, але засвідчуємо, що там все добре.

Далі буде.

Слава борцям з нацизмом! Вічна пам’ять загиблим у війнах, розв’язаних тоталітарними режимами. Слава Україні!

***

У рамках проекту “Українська миротворча школа”

УМШ

1 Comment on "Пам’ятаємо. Перемагаємо. Вінницька ОДА, Полтавська ОДА"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Infowar, Війна, Влада, Моніторинг, Національна безпека, Новини, Політика, Солідарність, Військо, Героям Слава!, Дати, Місцева влада, Наша історія, Президент
Мак
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Київщина, Дніпропетровщина

Бровари, Покровське, Синельникове, Томаківка - ще чотири органи місцевого самоврядування наочно спростовують кремлівську пропаганду

Close