Пам’ятаємо. Перемагаємо. Вінницька ОДА, Полтавська ОДА

Мак“З метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України” Президент України Петро Порошенко видав Указ №169/2015 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” здійснює всеукраїнський моніторинг виконання цього Указу суб’єктами владних повноважень.

Вінницька ОДА-травень-1

Вінницька ОДА-травень-2

Ми також отримали належну відповідь з Полтавської ОДА, де розпорядженням №195 від 23.04.2015 затверджено План заходів з підготовки та відзначення у 2015 рокі в Полтавській области заходів з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яти та примирення, Дня Перемоги та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. На жаль, з технічних причин ми не можемо виставити текст на сайт, але засвідчуємо, що там все добре.

Далі буде.

Слава борцям з нацизмом! Вічна пам’ять загиблим у війнах, розв’язаних тоталітарними режимами. Слава Україні!

***

У рамках проекту “Українська миротворча школа”

УМШ

1 Comment on "Пам’ятаємо. Перемагаємо. Вінницька ОДА, Полтавська ОДА"

Comments are closed.

More in Infowar, Війна, Влада, Моніторинг, Національна безпека, Новини, Політика, Солідарність, Військо, Героям Слава!, Дати, Місцева влада, Наша історія, Президент
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Київщина, Дніпропетровщина

Бровари, Покровське, Синельникове, Томаківка - ще чотири органи місцевого самоврядування наочно спростовують кремлівську пропаганду

Close