У Сєвєродонецьку громадські активісти та журналісти навчалися основам комунікацій

У кризовому  медіа-центрі “Сіверський Донець” відбувся тренінг для журналістів та громадських активістів з основ проведення інформаційних кампаній.

У Сєвєродонецьку проходить навчання основам комунікацій. Журналістів ознайомлять із визначенням цілей і завдань інформаційних кампаній, визначенню цільової аудиторії та каналів повідомлення, а також створенню плану комунікацій.

«Мені сподобалася простота інструментів донесення своїх громадянських ініціатив, – поділилася з кореспондентом Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» активістка Олена Голтвяніцкая, – акценти зі створення прес-релізів, щоб читачі представляли ЗМІ та цікаві вправи основних меседжів».

Тренер «Інтерньюз» Олеся Мигаль в доступній формі познайомила з елементами комунікативної стратегії.

«Я багато корисного отримала на тренінгу, – повідомила Єлизавета Колесник, – познайомилася з вимогами до написання прес-релізів, створенням медіа-карти і ключових повідомлень».

В рамках роботи «Української миротворчої школи».

Джерело

Natella Ivanova liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут