Останні новини

Викорінення радянщини з державного рівня зараз є основним

Основний фронт десоветизації не заторкає проблем, які так збурили інтелектуалів-борців за її абстрактні права і абстрактні свободи (підозрюю, що простіше сказати “ліваків”, але не певен, тому не буду).

Ані питання кримінальної відповідальності за радянщину, ані питання обмеження свободи висловлюватися на цю тему не є аж так важливими. Радянщина має потужні позиції в Україні не тому, що вільне слово про неї від її адептів необмежене.

Основний чинник потужного укорінення радянщини – визнання її нормою на державному рівні, тобто наявність утримуваних державою пам*ятників, офіційні топоніми, офіційні світа тощо. Не можна утверджувати ненормальність радянщини у суспільстві, де ім*ям радянщини названо все.

Тому саме викорінення радянщини з державного рівня є основним, воно вирішить 90% проблеми, а то й більше. Без всякої потреби в криміналізації чогось чи обмеженні когось хоч в якихось правах, просто радянщина має бути оголошена неприйнятною для української держави.

Фото

Джерело: ФБ сторінка Chacha Shushuridze

More in Влада, Національна безпека, Суспільство, Верховна Рада, Президент, Смерть совку!, Статті, Уряд, Школа критичного мислення
Мак
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Миколаївська ОДА

Обласна державна адміністрація Миколаївщини повідомляє про заходи з відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни у...

Close