Фестиваль “Мистецтво толерантності”: Marinita, Jazz Kolo

Marinita – вокал, фортепіано;
Орхан Агабейлі – перкусія,
Ігор Закус – бас
Денис Мороз – гітара, губна гармоніка

У програмі: авторські композиції, а також юдейсько-іспанська (сефардська), азербайджанська, ромська, латиноамериканська та українська музика в авторському аранжуванні.

Благодійний концерт, вхід безкоштовний. Під час концертів будуть збиратися кошти для родин загиблих бійців під час воєнних дій на Сході України.

Кампанія проти ксенофобії та дискримінації в Україні «Мистецтво толерантності» включає в себе як дослідження проблеми нетерпимості в Україні щодо різних вразливих груп (моніторинг злочинів на ґрунті ненависті, боротьбу з дискримінацією, захист її жертв), так і проведення музичних фестивалів та концертів «Мистецтво толерантності». У цих заходах беруть участь різноманітні етнічні та джазові музиканти і колективи, стиль яких можна охарактеризувати, як Global Music. До участі запрошуються справжні майстри мультикультуралізму. Акції проекту вже неодноразово відбувалися і в Україні, і за кордоном.

Проект «Мистецтво толерантності» відбувається за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

11656058_10206033608131947_1521033455_o

Харків
30 червня, о 19:00,
Культурний центр “Indie”, вул. Чернишевська 4/6

Полтава
1 липня, о 20:00,
Біля Білої Альтанки. Open Air
Організовано спільно з ГО “Команда Небайдужих”

Кременчук
2 липня, о 18:00
Кременчуцький міський палац культури імені Г. І. Петровського (малий зал), вул. Пушкіна, 2

More in Війна, Новини, Події, Солідарність, Суспільство, Благодійні акції, Військо, Героям Слава!, Культура, Підтримай патріота!
У Полтаві вчетверте пройшов кінофест «Відкрита Ніч»

З 10-ї години вечора 27 до 3-ої ранку 28 червня в кафе-барі «Villa Крокодила» пройшов фестиваль короткометражного українського кіно «Відкрита...

Close