Презентація журналу “Миротворець” в Бережанах

Відзначення професійного свята журналістів пройшло в цьому році у Бережанах неординарно і цікаво. 7 червня журналісти та дописувачі зустрілися в інфоцентрі, де вперше на Тернопільщині було презентовано пілотний випуск українського мілітарного журналу «Миротворець». Організаторами заходу були: Інформаційний центр «Майдан моніторинг», Українська миротворча школа, Волонтерський центр «Бережани», газета «Береж-інфо».

На початку заходу Василь Савчук прочитав кілька фрагментів своїх нових творчих поетичних творів, які добре вписалися в тему майбутньої дискусії. Презентацію журналу «Миротворець» підготувала і вела Галина Проців. Технічно її забезпечили Андрій Якимів та Олександр Караневич. Під час дискусії ми спілкувалися про роль волонтерів в умовах війни і миру в Україні, про ефективні громадські інформаційні заходи та ініціативи на місцевому і регіональному рівні, про потреби волонтерських груп та центрів.

Під час заходу нам вдалося поспілкуватися телефоном із трьома нашими колегами журналістами та дописувачами газети «Береж-інфо», які зараз виконують місію миротворців на Донбасі. «Миротворець», в добру путь!

Повідомила Галина Проців

Vasili Yroshevski liked this post
More in Новини, Суспільство, Миротворчість
Совість платників податків і держава без совісті?

Держава повинна допомагати, а не замінювати; реалізувати спільне благо, а не власні інтереси; мінімалізувати податки, а не обкрадати громадян. Тоді...

Close