Тетяна Кохановська в програмі “Війна і Мир” на Першому. Громадянське суспільство

Чи готове українське суспільство до децентралізації?

Війна – це, безумовно, трагедія, але з іншого боку вона відкриває вікно можливостей, у тому числі для реалізації реформ із децентралізації. Але чи готове українське суспільство до такого розвитку подій? Наразі ситуація доволі складна: бійці повертаються з АТО додому… де нічого не змінилося. На місцях все ті ж “феодали”, а в суспільстві панує дещо інфантильна думка про те, що з АТО повернуться військові і наведуть на місцях порядок. Але ж громадяни мають брати участь у змінах вже зараз, а не чекати на своїх героїв.

Чи достатня кількість активістів на місцях і чи можуть вони впливати на місцеву владу так само, як в це відбувається в Києві? Яку схему децентралізації з тих, що існують у світі, обрати Україні? Чи готове українське суспільство до децентралізації? Про це Юрій Макаров і Євген Степаненко говорили із заступником голови інформаційного центру “Майдан Моніторинг” Тетяною Кохановською у новому випуску програми “Війна і мир”.

More in Війна, Політика, Суспільство, Технології, Миротворчість, Статті, Школа критичного мислення
LOVEDonbas – переможці першого конкурсу отримали призи!

Підведено підсумки першого, але не останнього, конкурсу LOVEDonbas. 148 учасників прислали 458 фото, 9 відео і 35 есе, в яких...

Close