“З метою вшанування українських воїнів”. Івано-Франківськ

АТО“З метою вшанування українських воїнів – учасників АТО на Сході України, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська та правоохоронних органів, відповідального ставлення громадян до обов’язку Захисника Вітчизни, а також всебічного висвітлення фактів російської агресії проти України, що проявилися в окупації Криму, збройній інтервенції на Донбасі та підтримці терористів в інших регіонах України”, Верховна Рада України 12.05.15 прийняла Постанову №373-VIII “Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно патріотичного виховання дітей та молоді”.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” досліджує, як  відреагували на цю Постанову органи місцевого самоврядування та місцеві державні адміністрації, і як вони взагалі виявляють своє ставлення до АТО на Донбасі.  Повідомляє Івано-Франківська міська рада:

ІФ-АТО-1 ІФ-АТО-2 ІФ-АТО-3 ІФ-АТО-4

Далі буде.  Слава Україні! – Героям слава!

****

У рамках проекту “Українська миротворча школа”

УМШ

More in Війна, Влада, Моніторинг, Національна безпека, Новини, Політика, Солідарність, Верховна Рада, Військо, Героям Слава!, Місцева влада, Підтримай патріота!
Місія Донбас: В Донбасі варто інвестувати в людей

ГО "ІЦ Майдан Моніторинг" відвідала Донбас з моніторинговою місією. Пропонуємо для ознайомлення деякі висновки та спостереження

Close