Місцеві мешканці Чаплинки та військові налагоджують взаємодію

Військовослужбовці, що дислокуються в Чаплинському районі 26 січня 2016 року на декілька годин спробували відчути в який спосіб волонтери намагаються залучати ресурси для допомоги ЗСУ.

Під час зустрічі мешканців селища Чаплинка, Херсонської обл. та військовослужбовців на території одного з підрозділів, було організовано майстер клас з виготовлення сувенірів. За допомогою волонтерів вони створювали паперові троянди, розфарбовували гільзи, робили сувеніри. До творчої роботи із задоволенням долучились і діти.

хенд мейд

Натомість, для учасників заходу військовослужбовці  приготували куліш, познайомили з військовою технікою та зброєю, що особливо зацікавило дітей.

общаярози

Готові сувеніри подарували дітям, троянди –  жінкам.

квіти в руках

Ефект від заходу перевершив очікування. Навіть і не сподівались, що хлопці так захопляться роботою. Отже, задоволення отримали всі.

квіти 1

Для організаторів майстер класу подібний захід – це експеримент. Але зараз очевидно наскільки така форма взаємодії є корисною, адже сприяє налагодженню стосунків між місцевим населенням та людьми у формі.

техника

Планується використати цей досвід і в інших підрозділах.

Проект «Назустріч один одному» реалізується Чаплинським районним осередком Ліги соціальних працівників України в рамках проекту Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Альона Ращупкіна

More in Громадські акції, Новини, Суспільство, Миротворчість, Українська миротворча школа
Спершу рятувати себе! Алгоритм дій під час теракту. Школа миротворчої журналістики для Причорномор’я

Четвертий день Школи миротворчої журналістики для Причорномор’я

Close