У Хоролі Вулицю Небесної Сотні перейменували на вулицю Леніна

23 грудня у Хоролі відбулася 4 сесія міської ради 7 скликання. На порядок денного внесли питання про скасування рішення 52 сесії міської ради шостого скликання від 24 лютого 2014 року №78 «Про перейменування вулиць у місті Хоролі». Цим рішення вулицю Леніна у Хоролі перейменували у вулицю Небесної сотні. Документ опублікований на офіційному сайті Хорольської міської ради.

Під час обговорення питання аргументом прозвучало те, що під час розгляду перейменування вулиці не провели громадське обговорення, опитування мешканців вулиці, не була створена комісія, а саме рішення прийняли під тиском емоційно налаштованих мітингувальників, згодом рішення про перейменування не опублікували у ЗМІ.

Уже в грудні 2015 року опитування мешканців вулиці показало, що вони обирають іншу назву для перейменування – вулиця Соборна.

Згодом депутати повернуться до розгляду питання про перейменування вулиць у Хоролі відповідно до закону про декомунізацію.

Як розглядали питання про відміну рішення про перейменування вулиці Леніна дивіться на відео із 1 год 18 хв 50 секунд:

Джерело

Vadym Panasenko liked this post

3 Comments on "У Хоролі Вулицю Небесної Сотні перейменували на вулицю Леніна"

Comments are closed.

More in Влада, Новини, Місцева влада
Анонс. Школа миротворчої журналістики для Причорномор’я

Програма Школи передбачає 4 дні лекцій та інтерактивних тренінгів з конфліктології, соціології, історії, картографії конфлікту, соціо-нормативної культури, аналізу соціальних мереж,...

Close