“Завершення узгоджувальних процедур”

22 січня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ №17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років”.

Згідно з п.1 ст.3 цього указу Кабінету Міністрів України було доручено “утворити в місячний строк Організаційний комітет з підготовки і проведення заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років та вшанування пам’яті її учасників (далі — Організаційний комітет), визначивши його співголовами Прем’єр-міністра України і Главу Адміністрації Президента України та включивши до складу Організаційного комітету науковців, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, громадських об’єднань, членів Ради з питань національної єдності”.

“У місячний строк” це, як не крути, до 23.02.16, без варіантів. Надворі скоро травень, а Оргкомітету – нема. Себто взагалі нема. Мінкульт повідомляє, що “завершуються узгоджувальні процедури”:

Мінкульт-оргкомітет

Не впевнені, що це аж зрада, чи вже  ганьба, але що гальма – це поза сумнівом. Залишається сподіватися, що узгоджувальні процедури щасливо  завершаться до, власне, 100-річчя подій, для відзначення яких має бути створено оргкомітет.

Marina Sulimenko liked this post
More in Infowar, Війна, Влада, Національна безпека, Новини, Політика, Право, Солідарність, Героям Слава!, Дати, Культура, Наша історія, Підтримай патріота!, Президент, Уряд
Презентація всеукраїнського соціологічного дослідження “Українські ландшафти дискримінації”. Гендер, стать та вік

Дослідження проводилось в усіх регіонах України (окрім окупованих територій) і показує думку населення щодо ряду контраверсійних питань

Close