Погодження-узгодження. Доколє?

Згідно з президентським  Указом №17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років” від 22.01.16 Кабінет Міністрів України мав до 23.02.16 “утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років та вшанування пам’яті її учасників (далі — Організаційний комітет), визначивши його співголовами Прем’єр-міністра України і Главу Адміністрації Президента України та включивши до складу Організаційного комітету науковців, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, громадських об’єднань, членів Ради з питань національної єдності”.

Наприкінці квітня ми повідомляли, що комітету нема, а чиновники писали про “завершення узгоджувальних процедур“. Ну от, надворі травень, нам знову стало цікаво і ми знову спитали у Секретаріату КМУ.  Секретаріат традиційно сказав, що сам нічого не знає і переслав запита до Міністерства культури, звідки знову повідомили про погодження і узгодження:

1

Але цього разу, навчені гірким (але цікавим) досвідом, ми перепитали ще й в Українського інституту національної пам’яти, звідки нам відповіли, що проект урядового розпорядження про ще не народжений, а вже багатостраждальний Оргкомітет перебуває на погодженні в… Міністерстві культури України:

2

Пішов п’ятий місяць, як чиновники не можуть “узгодити-погодити” те, що мало б було зроблене протягом одного місяця?

Тихий саботаж чи як?

Lesya Rubashova liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Погодження-узгодження. Доколє?"

Comments are closed.