Останні новини

Дурість vulgaris чи антиукраїнський саботаж ?

Хто і чому зриває виконання Указу Президента України №17/2016 від 22.01.16 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років”?

Передісторія – ТУТ.   Згідно з президентським дорученням до 23.02.16 Кабмін мав утворити оргкомітет з виконання указу.  Указ є, Кабмін є, “узгодження-погодження” є, оргкомітету – нема як і не було.

Відповідно, Адміністрації Президента України було адресовано такого запита:

Запит до  АП-оргкомітет-17

Відповідь ніби і не забарилася:

Відповідь АП-оргкомітет-17

але з’ясувати з цієї відповіді, що ж відбувається, нам не вдалося (можливо, комусь вдасться).  Указ Президента –  є, доручення Прем’єр-міністра – є, а виконання – нема. То чому так і кому вигідно? Qui Prodest?  Чиновницька неспроможність, ідіотизм чи свідомий саботаж? Робіть свої висновки.

p.s. Між іншим, кожен громадянин України, зацікавлений у забезпеченні національної пам’яти та у пануванні в Україні верховенства права і реалізації ст.19 Конституції України, має підстави позиватися до Кабміну до суду, не знаємо чи стане краще, але гірше – точно не стане.

רותם סנה liked this post

Be the first to comment on "Дурість vulgaris чи антиукраїнський саботаж ?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Infowar, Війна, Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Право, Солідарність, Суспільство, Військо, Героям Слава!, Наша історія, Підтримай патріота!, Президент, Смерть совку!, Українська миротворча школа, Уряд
IMG_0202 м
Українські патріоти на Полтавщині показали гундяївцям, що вони про них думають

Вперше від його початку (розпочався 3 липня) його зустріли не лише вірні Московського патріархату, а й українські патріоти, котрі добре...

Close