Дурість vulgaris чи антиукраїнський саботаж ?

Хто і чому зриває виконання Указу Президента України №17/2016 від 22.01.16 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років”?

Передісторія – ТУТ.   Згідно з президентським дорученням до 23.02.16 Кабмін мав утворити оргкомітет з виконання указу.  Указ є, Кабмін є, “узгодження-погодження” є, оргкомітету – нема як і не було.

Відповідно, Адміністрації Президента України було адресовано такого запита:

Запит до  АП-оргкомітет-17

Відповідь ніби і не забарилася:

Відповідь АП-оргкомітет-17

але з’ясувати з цієї відповіді, що ж відбувається, нам не вдалося (можливо, комусь вдасться).  Указ Президента –  є, доручення Прем’єр-міністра – є, а виконання – нема. То чому так і кому вигідно? Qui Prodest?  Чиновницька неспроможність, ідіотизм чи свідомий саботаж? Робіть свої висновки.

p.s. Між іншим, кожен громадянин України, зацікавлений у забезпеченні національної пам’яти та у пануванні в Україні верховенства права і реалізації ст.19 Конституції України, має підстави позиватися до Кабміну до суду, не знаємо чи стане краще, але гірше – точно не стане.

רותם סנה liked this post
More in Infowar, Війна, Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Право, Солідарність, Суспільство, Військо, Героям Слава!, Наша історія, Підтримай патріота!, Президент, Смерть совку!, Українська миротворча школа, Уряд
Українські патріоти на Полтавщині показали гундяївцям, що вони про них думають

Вперше від його початку (розпочався 3 липня) його зустріли не лише вірні Московського патріархату, а й українські патріоти, котрі добре...

Close