Копи і догхантери: “Неодноразово їх рятуючи!”

За інформацією «Судово-юридичної газети» 6 червня 2016 р. співробітникам Національної поліції м. Києва було дано розпорядження: у разі виявлення безпритульних собак, координуватися з громадською організацією «Союз журналістів-догхантерів» для влаштування тварин у притулок. Підставою для таких дій є доручення, в якому також зазначено, що раніше Національна поліція отримала листа від цієї організації про те, що посадові особи поліції вчиняли акти жорстокого поводження з тваринами.

Ця інформація викликала неабияке обурення у містян і набула широкого розголосу, адже догхантери, це особи, що винищують собак, а не допомагають їм.

Завдяки цьому обуренню 26 липня 2016 р. зазначене доручення було скасоване. Про це з’явилося повідомлення на сторінці Національної поліції у Фейсбуку:

«У зв’язку з широким розголосом інформації про нібито співпрацю патрульної поліції з “догхантерами” повідомляємо.
Управління патрульної поліції в м. Києві отримало офіційне звернення від ГО «Спілка журналістів-догхантерів» про недопущення випадків жорсткого поводження з тваринами. Принагідно зауважимо, що ми відкриті та співпрацюємо з багатьма громадськими організаціями. Відтак їм надали відповідь на вказане звернення, а також доручення патрульним поліцейським щодо можливості використання допомоги представників вказаної організації з питань доставлення безпритульних тварин до офіційних, визначених в установленому порядку, притулків.
Однак, дізнавшись від громадськості про негативну репутацію згаданої організації серед захисників тварин, й про те, що реєстрація цієї організації припинена, Управлінням патрульної поліції в м. Києві вказане доручення (щодо можливості доставлення безпритульних тварин до притулків із залученням представників цієї організації) скасовано.
Патрульна поліція вдячна громадськості за небайдужу позицію та співпрацю і активно бере участь у захисті тварин, неодноразово їх рятуючи!
До речі, вимоги цього доручення жодного разу не виконувались».

Такі дії Національної поліції бентежать і непокоять, адже скидається на те, що до інформації в поліції відносяться безвідповідально і належним чином її не перевіряють.

Інформація про репутацію і діяльність цієї організації є в інтернеті у вільному доступі, не кажучи вже про те, що зміст самого слова «дохгантер» зрозумілий будь-кому, хто знає англійську мову.

Не хочеться думати, що в канцелярії Національної поліції її не знають. В будь-якому разі, ми можемо допомогти з перекладом.

Oleksandr Shevchenko liked this post

1 Comment on "Копи і догхантери: “Неодноразово їх рятуючи!”"

Comments are closed.

More in Громадські акції, Новини, Поліція, Суспільство
Південна залізниця не вважає публічною інформацію про декомунізацію

Родзинкою відповіді Південної залізниці на запит щодо заходів із декомунізації, є те, що «вбачається із системного аналізу приведених вище норм,...

Close