Останні новини

Гаряча Чача: Шанс України – мілітаристська держава, орієнтована на бізнес і високоосвічених працівників

А можна ж розглядати такий розріз – для яких соціальних груп українська держава як така є великою цінністю. Які соціальні групи найбільш зацікавлені в її збереженні – або найбільш не зацікавлені в її демонтуванні, що за наших умов те саме.

Ну от наприклад пенсіонерам пофіг яка держава – ну буде ДНР, аби пенсію платили, в ДНР Росія пенсію надішле. А якщо Росія буде – то взагалі шоколад, там пенсії огого. Те саме з робітниками. Оцінити наскільки економіка внаслідок демонтажу держави буде здатна забезпечити пенсію або платню шахтарю – це вже не питання соціальних класів, а питання інтелекту, це виходить за межі контексту.

Або “освітянам” – їм взагалі пофіг, працюють що в СРСР, що в Україні, що в Криму-Росії, що в ДНР як ні в чьому нє бивало.

Те саме з чиновництвом (крім найвищих, звісно, але то не соціальна група, їх мало) та міліцією.

Я б виділив як найбільш державницькі соціальні групи військових (армію, прикордонників, сбушників з тих підрозділів, які військові) – бо їм явно не буде місця за нових умов після демонтажу української держави, вони будуть вбивці, карателі, їх чекають репресії в тій чи іншій формі. І нормальних бізнесменів та високоплачуваних добреосвічених найманих працівників, які розуміють, що нормальний бізнес за умов демонтажу держави неможливий.

Оскільки саме ці групи держава повинна розглядати як свою опору, саме їх інтереси вона мала б брати як ключові – бо це інтереси тих, кому вона потрібна. А не інтереси робітників, пенсіонерів, освітян, чиновників тощо.

Chacha Shushuridze

1468565419_biznesmeny-boyatsya-riskov

Be the first to comment on "Гаряча Чача: Шанс України – мілітаристська держава, орієнтована на бізнес і високоосвічених працівників"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Влада, Політика, Суспільство, Записки
Melen
Помер дисидент, учасник Норильського повстання Мирослав Мелень

МИРОСЛАВ МЕЛЕНЬ, член Юнацтва ОУН, учасник Норильського повстання, член Українського Національного Фронту, письменник, музикант, громадський діяч упочив у Бозі 8...

Close