Обшук на блок постах – військова необхідність

Чим ретельніше перевіряють на наших блок-постах, тим більша гарантія безпеки у прифронтових містах.

Самим видом на блок-постах вояки ЗСУ попереджають, нелояльних до держави осіб, про небезпеку антидержавних дій.

Зраднику, або ж диверсанту, вже не легко буде провести необхідні, для теракту речі. Так, можливо, але не легко. Десь в глибині душі він буде боятись досмотру. Можливо провести, тому що система перевірки не є гарною. Але хай всі проїжджаючі бачать що ЗСУ тут є, і вони контролюють ситуацію.

Але навіть з такою, далеко не оптимальною системою перевірок, в профронтовій зоні безпечніше, ніж без неї.
Комфорт місцевих тут стоїть на другорядних позиціях за безпекою.

Регіональна прив’язка народжених тут теж має свою роль. Ретельна перевірка чоловіків з Донецької та Луганської області це не дискримінація, це пильність.

Хоча, я б до такої пильності додав прискіпливішу перевірку чоловіків Харківськоі, Запоріжськоі, та Дніпровської області.

Адже краще боротись не з наслідками теракту чи диверсії – їх краще попереджати. І якщо для цього треба постійна перевірка на блок – постах то так тому і треба.

Ми на війні, не забувайте про це. А на війні прифронтова зона має особливе значення. Це важливе значення актуалізується як раз перед загрозою поновлення наступальних дій ВС РФ.

На війні легко і комфортно не буває як і на блок-постах у профронтовій зоні.

279980_default

Віталій Овчаренко, ІЦ “Майдан Моніторинг”

Фото

More in Війна, Записки
Нові конвенції про війну грунтуватимуться на роботах українських правників

Якщо цивілізація встоїть, то виникнуть якісь правові конструкції щодо гібридних воєн. Вони, як свого часу класичні війни, будуть внормовані міжнародними...

Close