Сергій Петров: Заява ФСБ про «диверсантів з ГУР МО» – це «війна з олбанією»

З приводу заяви ФСБ про «диверсійну діяльність ГУР МО» я можу сказати лише те, що кацапи використовують відомий для кіношників хід, який дуже прекрасно зобразив Баррі Левінсон ще у 1997 році.

Судіть собі: на носі вибори в Держдуму, рейтинг «Єдіной Росіі» падає, економіка у летить у тартарари (золотовалютні резерви, то реально пшик – я якось напишу про те), на міжнародній арені путєна нагибають, Обамич на словах стає більш рішучишим… Що потрібно для перемоги на виборах? «Маленька переможна войнушка»!

А як зробити «войнушку», коли для цього нема жодних ресурсів? А показати її по тєліку. Конче необхідна «війна з олбанією»!!! Так і рейтинг можна покращити, і відвернути увагу русні від внутрішніх проблем, і всі косяки (у т.ч. дезертирні – у славній раісі нема дезертирів!) позамітати – в результаті об’єднати всіх навколо вєлікава путєна і єдіной партіі.

Одним словом, класика світового кіно – “Wag the dog” («Хвіст виляє собакою»). До речі, прекрасний фільм, дуже раджу до перегляду!
Вопчєм, то всьо для внутрішнього вжитку. Але нам все ж треба бути і надалі дуже уважними, бо якщо ФСБ починає «войнушку» – то треба ще більше боротися з різного роду диверсіями та терактами, які може влаштувати ФСБ.

Збергаймо спокій та уважність. А ФСБ нехай воює з «олбанією» – в сенсі з «вєздєсущєй укроДРГ»!!

P.S. І нєфіг їздити до раісі та до окупованих Криму з ОРДІЛО, бо піймають і зроблять «диверсантом укроДРГ», а потім витягати вас з полону… І тут я дуже серйозно.

У цьому світлі ой як не подобається мені ідея Наді Савченко разом з мамами наших полонених їхати до ОРДІЛО…

P.P.S. А ващє – це чудово, що русня робить з ГУР МО ще в рази більшу загрозу ніж «правосєкі». Наш рівень зростає!

2016_08_10_2

 

Сергій Петров, ІЦ «Майдан Моніторинг»

Джерело: фейсбук автора

Фото: кадр з фільму «Хвіст виляє собакою», реж. Баррі Левінсон (США), 1997.

maidan.org.ua liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут