В Дружківці пройшли Десяті Ювілейні Олексини Читання

Олексини Читання вже чітко і беззворотньо вписалися в освітнє життя Донеччини. Рівень Читань вже досяг того, щоб проводити їх в масштабах всієї України.

Присутні на читаннях прийняли резолюцію: в цьому 2017 році, який для нас всіх є роком Олекси Тихого, присвоїти його ім’я, – його школі. Це школа № 14 в селищі Олексієво-Дружківка, де навчався, а потім і викладав в ній Олекса.

Саме цінне, що отримали діти в подарунок були книги. Учасник експедиції повернення в Україну останків Тихого, Стуса й Литвина, громадський діяч Володимир Шовковшитний подарував всім учвсникам книжки з історією тієї подорожі, вірші Василя Симоненка, іншіх українських авторів. А Київське видавництво Смолоскип прислало на подарунки цілу бібліотечку про дисидентський рух в Україні. Таких книжок тут на Донбасі не побачиш… Велика їм подяка за це!

Євген Шаповалов

  

Vladimir Shevchenko liked this post
More in Громадські акції, Новини, Політика, Суспільство, Культура, Місцева влада, Наша історія, Освіта і наука, Патріотичне мистецтво, Українська мова
До дня народження української Вікіпедії відбудеться Вікімарафон

В україномовному розділі Вікіпедії відбудеться Вікімарафон, присвячений 13-річчю української Вікіпедії, який полягатиме у написанні його учасниками нових статей до україномовного...

Close